З початком війни компанія BIOsens, що працювала над виробництвом приладу для експрес-діагностики мікотоксинів у харчових продуктах, була змушена призупинити, а потім і припинити свою діяльність. Щоб зберегти хоча би частину команди, компанія переформатувалась на виробництво паливних брикетів із хвойних і листяних порід дерев.
Про це розповіли в компанії.
У листопаді в столиці розпочало роботу виробництво універсальних твердопаливних брикетів Pini Kay, які мають широку сферу використання — котли, мангали, печі, каміни, лазні, теплиці. Брикети можна використовувати у нежитлових і житлових приміщеннях, адже горить такий продукт практично бездимно, не іскрить, не утворює пил і виділяє у 15 разів менше чадного газу, ніж за газового опалення.
«Ніхто не був готовий до війни. У тому числі малий та середній бізнес. Але країні як ніколи потрібна підтримка у сфері економіки, а ми маємо використовувати всі можливості, щоб працювати. Тому з командою ми переформатували бізнес, розробили нову стратегію та актуальний на даний час напрям і просто почали потихеньку налагоджувати всі процеси. Попри сирени та аварійні відключення світла, коли зупиняється все виробництво. Поки працюємо з невеликими замовленнями, але в планах масштабування бізнесу та вихід на європейський ринок. Це допоможе створити більше робочих місць і запровадити регулярну фінансову допомогу ЗСУ, адже поки ми ледь покриваємо всі витрати. Тому зараз активно шукаємо нових клієнтів і партнерів», — коментує засновник компанії BIOsens Андрій Карп’юк.