Понад 67 млн компаній та 900 млн людей зареєстровані у Linkedin. Не маленька кількість, правда? І цифри лише зростатимуть, оскільки платформа стає все більш ефективною для розвитку особистого бренду та власної експертизи. Контенту все більше, виділятися все важче. У цій статті я зібрала найчастіші помилки, які часто роблять фахівці. Перевірте себе ⬇️
Спершу, визначте для чого вам взагалі потрібна сторінка?
Перегляньте, які тематики та рубрики публікацій популярні серед вашої аудиторії.
Зараз соціальна мережа перетворюється у місце, де пишуть не лише про роботу, досягнення та експертність. Зустрічаємо більше публікацій про життя, саморозвиток, хобі; які допомагають знайти однодумців, відпочити, знайти нові ідеї для себе.
Тренуйте свою надивленість: спостерігайте, що публікують ваші конкуренти та розвинені сторінки. Погляньте, які публікації збирають найбільше вподобань та реакцій. Також, не забувайте слідкувати за особистими блогами у Linkedin. Далі від цього відштовхуйтесь щодо тематик та рубрик публікацій для вашої сторінки.
Перед тим як щось публікувати завжди питайте себе: що я хочу сказати цією публікацією? Чи буде вона корисна? Для чого ця інформація моєму читачу?
Які ж ключові критерії за яким соціальна мережа просуває публікації. Переглянувши аналітику та цікаві кейси, прикріпляю тези, про те, яка публікація буде краще ранжуватися та просуватися платформою:
Що може сприйматися, як спам-публікація?
Загалом, принципи схожі з традиційними SEO-інструментами — використання ключових слів на бізнес-сторінці або особистому профілі допомагає нам підвищити видимість у пошуку. Релевантні слова у вашій назві сторінки, описі, публікаціях, статтях та хештегах сприяють появі вашого профілю у результатах пошуку для користувачів.
Як визначити ключові слова?
Хороший спосіб взаємодії — це реагувати на публікації вашої аудиторії, демонструвати вашу експертизу у коментарях та підтримувати дописи інших користувачів. Це сприяє органічному розвитку сторінки, збільшенню кількості підписників і підвищенню її видимості у пошуку.
Іноді саме коментування вашої стрічки дозволить більш органічно просувати свою сторінку у Linkedin, ніж активний постинг публікацій. Це стосується, як особистих сторінок, так і сторінок компаній. Будьте щирі та відкриті до підписників. Спілкуйтесь з ними, шукайте спільні точки дотику для розмов.
Потрібно постійно моніторити бета-тестування та бути в курсі оновлень. Наприклад, знайшла нову аналітику від Metricool.
Вони проаналізували 41 000 сторінок та понад 1 500 000 публікацій. Орієнтуючись на наведену нижче таблицю, ми можемо зрозуміти, які середні покази для публікацій вважаються ефективними.
Який тип публікацій збирає найбільше охоплень?
Не дивно, що публікації-каруселі залишаються фаворитами серед аудиторії. Їх можна використовувати, коли ми розказуємо про кейс компанії або ж корпоративну культуру, хочемо висвітлити нашу експертизу з якогось питання. Публікації-каруселі підійдуть, як для бізнес-сторінок, так і для особистих профілів. Обмежень немає, варто лише креативити.
Які публікації збирають найбільше взаємодій користувачів?
Як ми бачимо, публікації-каруселі залишаються найефективнішими для аудиторій акаунтів з різною кількістю підписників. Але з наведеної статистики в документі Metricool, найбільше репостів поки отримують саме текстові публікації. Тому нам залишається лише експериментувати та пропонувати різноманітний контент для читача.
Linkedіn є потужною платформою для розвитку власного бренду, нетворкінгу та пошуку роботи. Використовуйте різноманітні інструменти, не обмежуйте себе лише текстовими публікаціями та статусами: “Привітайте, я працюю на новій посаді”. Аналізуйте отриману аналітику та пропонуйте контент, який дійсно цікавить вашу аудиторію. Адже добре розвинутий профіль у Linkedin, може стати ще одною перевагою на співбесіді. Погоджуєтеся зі мною?
Автор: Valeriia Troian