Який контент вам потрібно розміщувати в соціальних мережах, які категорії, щоб залучати більше уваги від ваших потенційних клієнтів?
Контент в соціальних мережах – це суміш всього, що, на вашу думку, буде цікавим вашим передплатникам.
Якщо ви новачок, рада – перевірте популярний контент в акаунтах ваших конкурентів. Якщо не новачок, перевірте, які з ваших повідомлень були популярні у ваших кращих клієнтів.
***
Дізнатися більше про секрети успішного маркетингу можна на нашому каналі в Telegram – Secretmarketingua
***
Перш ніж щось випадково розміщувати на своїх платформах соціальних мереж, ви повинні зрозуміти, як кожен з них використовується і як ви можете використовувати кожен з них для своєї компанії.
Якщо ви тренуєте, консультуєте, навчаєте або викладаєте, це важлива категорія для вас. Діліться невеликими шматочками своєї мудрості, щоб створити фактор «знай, люби і довіряй» своїм шанувальникам. Як тільки вони відчують смак вашої експертизи, вони захочуть інвестувати в більше!
Для більшої кількості потенційних клієнтів і продажів, діліться освітнім контентом, який підігріває людей до ваших продуктів і послуг.
Приклад відео від Академії ДТЕК:
Приклад цікавого виду повідомлення про «новий запис в блозі» в Instagram від jenns_trends (blogger, speaker & consultant).
Незалежно від того, чи є ваше повідомлення строго діалоговим або відноситься до іншої категорії контенту, ви завжди повинні намагатися спровокувати розмову. Ваші послідовники реагують найкраще, коли ви не просто говорите з ними, але і слухаєте.
Що мається на увазі: не просто розміщуйте розважальні зображення і цитати. Запитайте передплатників, що вони думають про це, згодні-не згодні.
Ви можете зробити те ж саме з освітнім контентом.
Наприклад:
Ось простий приклад опитування:
Люди купують у людей. Це відмінна ідея, щоб зв’язатися з вашими послідовниками на персональному рівні, тобто особисто. Як і у випадку з бесідою, ви можете додати пов’язане спілкування майже в усі свої повідомлення, додавши свою індивідуальність в вибір зображень і підписи до них.
Спробуйте ці ідеї для «зв’язкових» повідомлень:
Ви дійсно повинні витрачати час на взаємодію зі своєю аудиторією, не тільки зі своїх постів, але і з іншими. Це може збільшити ваше охоплення і генерувати нових передплатників і потенційних клієнтів.
Почніть розмову з лідерами галузі в своїй ніші, яку побачать всі ваші послідовники. Найпростіший спосіб зробити це в Твіттері, так як ви можете згадати кого завгодно.
Не забувайте ставити запитання, коли пишите в Твіттері, будьте допитливі, не просіть допомоги або не рекламуйте свої власні речі.
Обмін вашою останньою статистикою компанії – відмінний контент для деяких ніш. Деякі компанії роблять це періодично на постійній основі. Вони діляться показниками компанії: запуск нових продуктів, зарплата персоналу, щомісячний дохід (MRR). Такий обмін інформацією з вашими шанувальниками дійсно допомагає створити згуртоване співтовариство прихильників.
Існує кілька способів обміну галузевої статистикою, які включають:
Де б ми були в Інтернеті без GIF, мемів і смайликів? Вони не тільки для дітей і незрілих, вони можуть зіграти величезну роль у вашій стратегії соціального контенту. Вони допомагають підкреслити індивідуальність вашого бренду і резонувати з «більшістю» аудиторії. Вам потрібно буде вирішити, чи підходить це вам і вашому бренду.
Включення GIF в ваші повідомлення разом з повідомленням – це дійсно простий і безкоштовний спосіб створення контенту для обміну.
Виділяють 7 розважальних типів контенту. Ви допоможете протестувати, що буде працювати для вашого бізнесу.
Приклад розіграшу призу від тайського салону:
Надихаючі цитати завжди популярні. Але натхнення може виходити за рамки слів на зображенні.
Кращий вид натхнення часто приходить у формі тематичних досліджень, відгуків клієнтів і історій невдач і проблем, з якими стикалися успішні люди на цьому шляху. Приклади з життя і з історії знаменитих людей дуже популярні в мережі і хороший приклад, щоб використовувати їх в бізнесі.
Приклад надихаючого поста:
***
Дізнатися більше про секрети успішного маркетингу можна на нашому каналі в Telegram – Secretmarketingua
***
Источник: marketer.ua