Окрім традиційного ПриватБанку та Mono Україна багата різними іншими електронними платіжними системами, які варті уваги.
Українські платіжні системи стоять поруч з міжнародними за рівнем надійності, зручності та швидкості роботи, а деякі навіть перевершують закордонні аналоги. При цьому, комісії за транзакції суттєво нижчі, а у багатьох випадках і повністю відсутні.
Так, до списку найпопулярніших українських платіжних систем відносяться:
Розглянемо кожну із них.
iPay.ua — український сервіс онлайн-платежів та грошових переказів, за допомогою якого власники банківських карток Visa, MasterCard і ПРОСТІР можуть оплатити онлайн будь-які послуги.
«Щомісячно 1 мільйон постійних клієнтів здійснюють платежі на сайті за допомогою карток, Apple Pay, GPay та Masterpass. Інноваційність, безпека, зручність проведення платежів робить оплату в інтернеті максимально комфортною. Також iPay.ua надає широкий спектр платіжних інструментів для партнерів», — кажуть у компанії.
PSP Platon здійснює процесинг платежів та надає послуги широкому спектру українських учасників ринку електронної комерції. На території України платіжний провайдер Platon успішно працює з 2012 року.
«За цей час нашими клієнтами стало понад 1000 компаній, а щоденна кількість транзакцій перевищує 3 млн. У своєму портфелі сервісів ми маємо як стандартні e-commerce продукти, так і спеціалізовані рішення для кредитних організацій, освітніх проєктів, інтернет та хостинг-провайдерів та iн.», — зазначають у PSP Platon.
Фінансовий сервіс NovaPay (ТОВ «НоваПей») входить до групи компаній «Нова пошта» та працює на ринку України з 2014 року. Бренд пропонує фізичним особам і бізнесу фінансові продукти онлайн та офлайн формату.
«Поєднуючи фінансові послуги з логістикою «Нової пошти», ми створюємо продукти, якими користуються мільйони українців. Наша команда — це майже 15 000 професіоналів у 24 філіях по всій Україні, які працюють в інноваційній компанії у сегменті FinTech», — зазначається на сайті компанії.
NovaPay — це повноцінна платіжна система, яка, зокрема, дозволяє:
EasyPay — платіжна система, яка працює з 2009 року і є однією із найпопулярніших в Україні. Вона має понад 14 тис. терміналів по всій країні, через які можна поповнювати свій віртуальний гаманець, а також понад 5,5 тис. сервісів для оплати комуналки, штрафів, білетів, податків тощо. Є і кешбек, і можливість здійснювати платежі без комісій, і багато бонусів для клієнтів.
Оплата за переведення грошей з карти на карту становить 1% від суми та плюс 5 грн. Максимально за один раз неавторизований користувач може перевести до 4999 грн, авторизований — до 29 999 грн.
Portmone (з німецької — гаманець) — українська міжбанківська електронна платіжна система. Це найбільша незалежна платформа для онлайн-платежів та грошових переказів в Україні, яка працює з 2002 року і по праву є лідером даного ринку.
Портмоне — перша українська компанія, яка зуміла пройти міжнародний аудит за стандартом PCI DSS (встановлений основними платіжними системами — Visa і MasterCard). Це означає надійний захист банківських даних.
База даних Portmone містить понад 4000 комунальних підприємств, які просто шукати за адресою та вносити платежі за послуги.
Розрахунковими банками-еквайрами для системи Portmone є: UniCredit Bank, Сенс Банк, Ощадбанк, ПриватБанк, Райффайзен банк Аваль, Укрексімбанк і Банк «Фінанси та Кредит».
City24.ua продовжує займати одну із провідних позицій на українському ринку платіжних послуг. Об`єднана термінальна мережа City24 налічує понад 9 500 терміналів в 2000 населених пунктах по всій країні. Термінали самообслуговування розташовані у всіх ведучих торгівельних мережах України, зокрема, АТБ-маркет, Велика Кишеня та Варус.
4bill — це платіжна система для сайтів, мобільних додатків і сервісів, що працюють онлайн (маркетплейсів, МФО, медичних установ, страхових компаній, мобільних ігор, освітніх проєктів тощо).
«Ми надаємо всі необхідні платіжні інструменти для зростання вашої конверсії. 4bill.io — це обслуговування грошових переказів та прийому платежів. Ми пропонуємо готове платіжне рішення для будь-якого бізнесу», — йдеться на сайті компанії.